KONST / Litografier / Litografi 12702016
nr 1270 2016
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Litografi, Stilleben. Signerad, numrerad 197/375. Bladets mått: 31x27 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:11:25
20/8 16:18:20
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm